Ayrıcalıklı Görev Otomasyonu

Dinamik ve genişletilebilir komut kümeleriyle BT ağı iş akışlarındaki görevleri tek ve güçlü bir arabirim ile otomatize edin, insan kaynaklı hataları ortadan kaldırın.

Datasheet'i İndir Demo Talep Et

Ayrıntılı Erişim Kontrolü için Görev Otomasyon Paketi

Single Connect'in Ayrıcalıklı Görev Otomasyonu (PTA) çözümü, dinamik olarak özelleştirilebilen ve genişletilebilir komut setleri ve yeni nesil GUI ile BT ağı iş akışlarının verimliliğini artırmak için tek bir arabirim sağlar. PTA, teknik operasyonel faaliyetler kapsamında tekrarlayan günlük iş akışlarının otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayarak, insan kaynaklı hataları ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.

Ayrıntılı Erişim Kontrolü için Görev Otomasyon Paketi
Birden Çok Tedarikçili Ortamlarda Ağ Yönetimi'ni Kolaylaştırır

Birden Çok Tedarikçili Ortamlarda Ağ Yönetimi'ni Kolaylaştırır

Ayrıcalıklı Görev Otomasyonu (PTA), tedarikçilerden bağımsız geliştirilen tasarımı sayesinde eklenti mimarisi, ön kontrol ve kontrol sonrası denetim mekanizmaları ile ekstra NMS veya NBI'ye ihtiyaç duymadan benzersiz topoloji görünümü sağlayarak, birden çok tedarikçinin bulunduğu ortamlarda ağ yönetimi gereksinimlerini kolaylaştırır.

Operasyon Kabiliyetini ve Yönetimini Sadeleştirir

Ayrıcalıklı Görev Otomasyonu (PTA), Yazılım Tanımlı Ağlar (SDN - Software Defined Networking) ve Ağ Fonksiyonlarını Sanallaştırmaya (NFV - Network Functions Virtualization) hazır bir şekilde hizmet etkinleştirme (service activation) teknolojisi için yol haritası sağlar. PTA, kuruluşunuzun SDN öncesi veya NFV öncesi kontrol ve veri düzlemlerini ayırmaya hazırlanmasına yardımcı olur.

Operasyon Kabiliyetini ve Yönetimini Sadeleştirir