Haberler

Sağlık Sektörünü Tehdit Eden Siber Saldırılar Artıyor

Sağlık Sektörünü Tehdit Eden Siber Saldırılar Artıyor

2020’ye damga vuran sağlık sektörüne yönelik siber saldırı ve tehditler bu yılda hız kesmeden devam ediyor. 2020’nin son iki ayında sağlık sektörüne yönelik siber saldırı oranı yüzde 45 artarken, Türkiye’nin lider Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) yazılım üreticisi olarak global arenada faaliyet gösteren Kron’un Genel Müdürü Mete Sansal, “Sağlık sektörü büyük bir tehdit altında. Gerekli önlemler alınmazsa bu saldırılar giderek artacak” dedi.

Mar 17, 2021 Devamını Oku→
İşte En Çok Maruz Kalınan 10 Siber Saldırı Türü

İşte En Çok Maruz Kalınan 10 Siber Saldırı Türü

Kişileri, kurumları ve devletleri hedef alan siber saldırılar gün geçtikçe etkilerini artırmaya devam ediyor. Son dönemde pandeminin yarattığı panik atmosferini fırsat bilen siber saldırganlar sağlık kuruluşlarına, devlet kurumlarına ve enerji sektörlerine kadar birçok alanda saldırılarını artırdılar.

Mar 01, 2021 Devamını Oku→
Turkcell ve Kron İş Birliği Güçlenerek Devam Ediyor

Turkcell ve Kron İş Birliği Güçlenerek Devam Ediyor

Türkiye’nin ileri teknoloji yazılım üreticisi Kron ile Turkcell arasındaki iş birliği yapılan yeni anlaşma ile 3 yıl daha uzatıldı. Anlaşma kapsamında Kron, şebeke ve servis kalitesini artıran çözümleriyle Turkcell’in operasyonel verimliliğine ve müşteri memnuniyeti seviyesine katkı sunmaya devam edecek.

Şub 11, 2021 Devamını Oku→
Kron'dan Kullanıcılara Veri Paylaşımı Uyarısı

Kron'dan Kullanıcılara 'Veri Paylaşımı' Uyarısı

Türkiye’nin lider Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) yazılım üreticisi olarak global arenada faaliyet gösteren Kron, son günlerde yeni WhatsApp sözleşmesiyle gündeme oturan veri paylaşımı konusunda uyarılarda bulundu.

Oca 22, 2021 Devamını Oku→
Kron Asya Pazarına Teknoloji İhraç Etmeye Devam Ediyor

Kron Asya Pazarına Teknoloji İhraç Etmeye Devam Ediyor

Türkiye’nin lider Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) yazılım üreticisi olarak global arenada faaliyet gösteren Kron, Pakistan’ın en büyük mobil (4G) operatörü olan Jazz ile anlaştı. Anlaşma kapsamında Kron’un Single Connect ürününü tercih eden Jazz, kritik verilerinin güvenliğini daha etkin ve verimli bir şekilde yönetebilecek.

Kas 17, 2020 Devamını Oku→