Kron’a Bir Ödül de Türk Elektronik Sanayicileri Derneği’nden

Kron’a Bir Ödül de Türk Elektronik Sanayicileri Derneği’nden

Haz 12, 2020 / Kron

Yenilikçi ve rekabetçi ürün geliştirme konusunda son dönemde adından söz ettiren Kron, Single Monitor adlı ürünüyle 18. kez düzenlenen TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri’nde KOBİ dalında Yenilikçi Ürün ödülünün de sahibi oldu. 

Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD) tarafından teknolojik yaratıcılığı özendirip teşvik etme hedefiyle her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri bu yıl, alınan koronavirüs salgını tedbirleri gereği dijital ortamda, uzaktan canlı olarak gerçekleştirildi. Birbirinden değerli şirket ve ürünün, alanında uzman jüri üyeleri tarafından değerlendirmeye alınması sonucu Kron, 18. Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri’nden ödülle döndü.

Kron’un ağ ve BT altyapı izleme platformu Single Monitor, 18. kez düzenlenen TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri’nde KOBİ dalında Yenilikçi ürün ödülünün sahibi oldu.

Kron Genel Müdürü Mete Sansal, konuyla ilgili düşüncelerini şöyle aktardı: “Her yıl artan Ar-Ge yatırımlarımızla değişen dünyanın ihtiyaçları karşısında ürün portföyümüzü güncel ve yeni tutmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sektörümüzün önemli organizasyonu TESİD’in yenilikçi yüzümüzü bir kez daha ödüle layık görmüş olmasından mutluyuz. Yüksek teknolojiye sahip yazılım ürünlerimizi bundan sonraki süreçte de geliştirmeye, yenilikçi çözümler ortaya koymaya devam edeceğiz.”

Diğer Haberler