Merkezi Parola Yönetimi

Single Connect'in gelişmiş Merkezi Parola Yönetimi çözümü ile ayrıcalıklı hesaplara ait parolaları paylaşma riskini ortadan kaldırın.

Datasheet'i İndir Demo Talep Et

Merkezi Parola Yönetimi

Single Connect™ Merkezi Parola Yönetimi, tüm parolaları güvenli, merkezi bir kasada tamamen şifrelenmiş biçimlerde tutar ve hedef ana bilgisayarlarınıza güçlü ve benzersiz parolalar atayarak, parolalarınızın rastgele hale getirilmesini otomatikleştirir.

Merkezi Parola Yönetimi
Sıradışı Bir Dijital Kasa

Sıradışı Bir Dijital Kasa

BT ve ağ altyapısı içindeki sistemlere ve uygulamalara erişmek için kullanılan tüm ayrıcalıklı kimlik bilgilerini otomatik olarak keşfeder ve saklar. Sistem ve süper kullanıcı parolalarını güvenli bir şifreli kasada saklar. Merkezi Parola Yönetimi çözümünün keşif motoru, hizmet hesapları, ağ cihazları, sanal platformlar ve Linux sunucuları dahil olmak üzere Windows yerel ve etki alanı hesaplarını keşfedebilir.

Uygulamalar Arası Parola Denetleyicisi

Single Connect AADPC, kuruluşların uygulamalarda depolanan statik parolaları kaldırmasını ve bunları içerisinde güvenli bir parola kasası barındıran Merkezi Parola Yönetimi çözümünde tutmasını sağlar. Single Connect, parola kasasına erişirken 3. taraf uygulamalar için belirteç tabanlı bir kimlik doğrulama sağlar. Bu kimlik doğrulama işlemi, uygulama kimliğini doğrular ve bu kimlikle ilişkili parolaya güvenli erişim sağlar.

Uygulamalar Arası Parola Denetleyicisi
Gizli Veri Kasası

Gizli Veri Kasası

Single Connect Merkezi Parola Yönetimi, güvenli bir veri kasası olarak özel şifreler, belgeler ve dijital kimlikler (SSH anahtarları, sertifikalar ve dijital varlıklar) gibi hassas bilgileri de depolar ve yönetir.