Merkezi Parola Yönetimi

Single Connect'in gelişmiş Merkezi Parola Yönetimi çözümü ile ayrıcalıklı hesaplara ait parolaları paylaşma riskini ortadan kaldırın.

Datasheet'i İndir Demo Talep Et

Single Connect™ Nasıl Çalışır?

Kendini ispat etmiş bir çözüm olarak Single Connect, ayrıcalıklı erişim denetimi kurmak için gereken uygulama süresini diğer çözümlere kıyasla yaklaşık %80 oranında azaltır ve on binlerce kullanıcı ve hesabı, milyonlarca cihazı ve uç noktayı ve milyarlarca kimlik doğrulama kombinasyonunu destekleyecek şekilde ölçeklenebilir. Single Connect, tek bir platformda çok çeşitli protokolleri ve özellikleri desteklemek için modüler ve entegre bir mimariye sahiptir.

Single Connect™ Nasıl Çalışır?
Single Connect™ ile Karmaşıklığı Azaltın

İster gerçek zamanlı iletişim sistemlerine, masaüstü bilgisayarlara, mobil cihazlara ve işbirliği uygulamalarına ister Nesnelerin İnterneti dağıtımlarının bir parçası olarak bağlı makinelere uygulansın, Single Connect™ tamamen etkili, tam uyumlu bir çözümle ilişkili karmaşıklığı önemli ölçüde azaltır.

Kullanıcılar, bir Windows sunucusuna web tabanlı uzak masaüstü bağlantısı, bir ağ cihazına web tabanlı CLI bağlantısı veya bir güvenli kasadan parola kontrolü vb. hizmetleri kullanmak için web tabanlı arayüzden Single Connect'te oturum açar.

Kullanıcılar, web tabanlı arayüz yerine normal yerel istemcilerini kullanarak bağlanmayı tercih edebilirler. Örneğin, kullanıcılar doğrudan Single Connect proxy hizmetlerine bağlanmak için kendi CLI istemci uygulamalarını (örn. Putty, SecureCRT vb.) veya Windows yerel uzak masaüstü uygulamasını veya SQL istemci uygulamalarını (TOAD, DataGrid, Navicat vb.), bu durumda sırasıyla SSH/TELNET, RDP ve SQL kullanabilirler.

Bazı kullanım durumlarında, kullanıcılar Single Connect'e doğrudan bağlanmazlar ve hatta kullanım sırasında Single Connect'in farkında bile olmazlar. Örneğin, bir ağ cihazı Single Connect TACACS yöneticisi tarafından yönetiliyorsa, kullanıcı cihaz yönetimi amacıyla bu ağ cihazına doğrudan bağlandığında, Single Connect arka planda çalışır ve kullanıcı Single Connect'in farkında bile olmaz.

Single Connect yöneticileri, kullanıcı ayrıcalıklarını değiştirme, yeni ilkeler oluşturma, uç nokta ekleme/kaldırma gibi yönetim ve yapılandırma amaçları için web tabanlı arabirim aracılığıyla bağlanır.