TACACS+ / RADIUS Erişim Yönetimi

AAA ve Active Directory'i (AD) birleştiren en kapsamlı protokol tabanlı erişim yönetimi güvenlik yazılımı.

Datasheet'i İndir Demo Talep Et

En Kapsamlı Kimlik Doğrulama

Single Connect TACACS+ / RADIUS Erişim Yönetimi, ağ altyapısı için AAA (Doğrulama, Yetkilendirme, Aktivite İzleme/Ücretlendirilme) hizmetleri sağlayan yerleşik ve önceden entegre edilmiş TACACS+ ve RADIUS sunucuları sağlayarak, Active Directory'nin kimlik doğrulamasını, single sign-on yeteneklerini ve politika konfigürasyonlarını tüm ağ altyapısına yayar.

En Kapsamlı Kimlik Doğrulama
Kolay Yetkili Erişim Yönetimi

Kolay Yetkili Erişim Yönetimi

TACACS+ / RADIUS Erişim Yönetimi, kullanıcıları Active Directory (AD) kullanıcı adlarını ve parolalarını kullanarak ek altyapı veya parola senkronizasyonu gereksinimi olmadan ağ cihazlarında oturum açarak yönetimi kolaylaştırır.

Cisco ACS Yerine Geçen En İdeal Çözüm

Cisco ACS'in faaliyet ömrünü doldurduğunun duyurulmasıyla pek çok şirket farklı alternatifleri değerlendirmeye başladı. Kron'un Single Connect™ ürün ailesinde yer alan TACACS+ / RADIUS Erişim Yönetimi bu ihtiyacı karşılayan tek güvenilir alternatif olarak öne çıkıyor. Cisco ACS ve ISE'den daha işlevsel ve kapsamlı olan Single Connect™ ile birçok kuruluş ACS'yi TACACS+ / RADIUS Erişim Yönetimi ile değiştirmeyi çoktan seçti, peki ya siz?

Cisco ACS Yerine Geçen En İdeal Çözüm