Yetkili Oturum Yöneticisi

Single Connect'in Yetkili Oturum Yöneticisi ile kritik sistemlerdeki tüm ayrıcalıklı oturumları izleyin ve kontrol edin.

Datasheet'i İndir Demo Talep Et

Oturumlarınız Üzerinde
Tam Kontrol Elde Edin

Single Connect'in Yetkili Oturum Yöneticisi, kritik sistemler için merkezi erişim kontrol noktasının yetersizliğini ortadan kaldırır ve oturumlarınız üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Oturumlarınız Üzerinde Tam Kontrol Elde Edin
Oturum Güvenliğini İleri Düzeyde Sağlayın

Oturum Güvenliğini
İleri Düzeyde Sağlayın

Yetkili Oturum Yöneticisi, tüm ayrıcalıklı kullanıcıların (BT ve Ağ yöneticileri) kritik sistemlere erişimini güvenli hale getirir, yapılandırma değişikliklerini kontrol altına alır ve tüm oturumların video ve günlüklerini tutar. Parametrik olarak belirlenen session timeout özelliğiyle yetkili oturumların gizliliğini artırır.

Tam Görünürlük ve Kontrol

Single Connect'in Yetkili Oturum Yöneticisi, kullanıcılar ve hedef uç noktalar arasında şifreli yönetici oturumlarının kontrol edilmesini, izlenmesini ve denetlenmesini sağlayan bir ağ geçidi olarak çalışır. BT ve Ağ yöneticisi kullanıcıları da dahil olmak üzere ayrıcalıklı oturumların VCR benzeri tekrar oynatmalarını sağlar.

Tam Görünürlük ve Kontrol
En Az Ayrıcalık Yönetimi

En Az Ayrıcalık Yönetimi

Yetkili Oturum Yöneticisi'nin esnek yapısı, kullanıcı gruplarına ayrıcalıkların atanabilmesi ve kurum içinde en az ayrıcalıklı (least privilege) uygulamaların hayata geçirilebilmesi için kolayca özel politikalar oluşturmanıza olanak tanır.

Görevler Ayrılığı
(Segregation of Duties)

İş birimlerine ve departmanlara verilen yetkileri kısıtlayarak, görevler ayrılığı ilkesine (Segregation of Duties) göre sadece sorumlu oldukları sistemlere erişim sağlayarak riskleri azaltır.

Görevler Ayrılığı (Segregation of Duties)
Alanında En Hızlı Kurulan Platform

Alanında En Hızlı Kurulan Platform

Ölçeklenebilir ve kuruluma hazır modüler mimarisi ile çok kısa kurularak, kurumunuza ileri seviyede verimlilik sağlar.