Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Kron, başta telekomünikasyon olmak üzere, finans, enerji ve sağlık sektöründe yer alan kurumsal işletmelerin operasyonel verimlilik ve güvenlik ihtiyaçlarına yönelik yüksek teknoloji yazılım ürünleri sunmaktadır.

Biz Kron'uz

Günümüzde tüm kuruluşların en güncel konusu haline gelmiş bulunan dijital dönüşüm hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duyulan altyapı, işletme ve güvenlik sorunlarına yenilikçi yaklaşımlar getiren Kron, tüm küresel pazarlarda ürün ve hizmetlerini ihtiyaç sahiplerine sunmaktadır. Müşterisine yakın olma, onu iyi anlama ve hizmetlerini zamanında sunabilme hedefleri doğrultusunda global dünyadaki lokasyonlarını artıran Kron şu anda İstanbul, Ankara, İzmir ve New Jersey'de yer alan kadroları ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Yüksek teknoloji şirketi olan Kron, katmansız bir organizasyon yapısı içerisinde, yaratıcılık, çeviklik, verimlilik, sürekli gelişim, işinin sahibi olmak ve başarı değerleri etrafında birleşmiş, cesaret ve samimiyetle yol alan, alanlarında saygın ve yetkin mühendis ve araştırmacılardan oluşmaktadır. Şirket, dünyada yaşanan yeni nesil teknolojiler geliştirme yarışında, stratejik olarak insanı öncelikli değer olarak belirlemiştir ve özgürlükçü bir ortamda başarılı projelere imza atmaktadır.

Faaliyetlerinde hız, güvenilirlik, esneklik, çeviklik, sürdürülebilirlik ve kalite dengesini mükemmelleştirmeye çalışan Kron, yüksek teknolojiye sahip kaliteli ve güvenilir ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Inovasyondan ödün vermeden, sektör dinamiklerini sürekli ve derinlemesine analiz ederek, iş gücünü sürekli büyüten Kron, global bir teknoloji üreticisi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Rakamlarla Kron

17 yıllık deneyim, yüzlerce müşteri ve proje...

6 Kıta
6 Kıta
25+ Ülke
25+ Ülke
170+ İş Ortağı
170+ İş Ortağı
250+ Müşteri
250+ Müşteri