Yatırımcı İlişkileri

Yatırımcı İlişkileri

Kron, telekomünikasyon operatörleri ve servis sağlayıcıların ihtiyaçlarına yönelik yazılım ve donanım çözümleri üretmek için 2007 yılında kurulmuştur. Yıldan yıla artan ve çeşitlenen iletişim hacminin ihtiyaç duyduğu altyapı ve işletme sorunlarına yenilikçi yaklaşımlar getiren Kron, Turkiye’nin yanı sıra başta gelişen piyasalar olmak üzere ürün ve hizmetlerini tüm Dünya’da pazarlamaktadır. Türkiye’nin 2023 hedefinde uygun olarak, ülkemizde geliştirilen teknoloji ile küresel bir şirket olma vizyonu ile çalışmalarını yürütmektedir.

Bu hedefleri tutturma yolunda, her biri alanında üst düzeyde bilgi ve deneyime sahip olan mühendislerle, yazılım ve profesyonel mühendislik hizmetleri ekipleri kurarak ve insana yatırım yaparak büyüyen Kron, Türkiye’de ve dünyanın değişik bölgelerinde rekabet etmektedir. Yüksek teknoloji ve mühendislik gerektiren bu ürünler, Tübitak ve TTGV tarafından desteklenmektedir.

Kron, Telekomünikasyon Operasyon Destek Sistemleri ve Kalite Güvence Sistemleri alanındaki ürünleriyle 8 milyondan fazla kullanıcının genişbant Internet erişimini sağlamasında ve kaliteli bir servis almasında pay sahibi olmaktan gurur duymaktadır.