İş Ortaklarımız

İş Ortakları

Vodafone Business

Bölge: Avrupa
Ülke: Türkiye

Vodafone Business, Vodafone Group’tan aldığı uzmanlığı, yerel tecrübesi, uzman satış gücü ve tüm Türkiye’ye yayılan geniş operasyon ağı sayesinde, ihtiyaç duyulan her alanda kurumsal müşterilere “Dijital İş Ortağı” olarak hizmet verirken, Vodafone Çözüm Ortağım Programı sayesinde, müşterilerin dinamik olarak değişen ihtiyaçlarına terzi usulü çözümler geliştirirken, aynı zamanda ekosisteminde yer alan çözüm ortaklarının da işlerini büyütmesine ve geliştirmesine olanak sağlıyor. Program bünyesinde yer alan çözüm ortakları da; Vodafone Business’ın geniş müşteri ağına erişmek, Vodafone ile gerçekleştirecekleri projeler sayesinde marka bilinirliklerini artırmak ve dahil olacakları projeler özelinde sağlanan finansal avantajlardan yararlanmak gibi birçok avantaj elde ediyor.

İşNet

Bölge: Avrupa
Ülke: Türkiye

Türkiye İş Bankası’nın iştiraki olan İşNet, internet bankacılığının kullanımını yaygınlaştırmak ve internete bağlı müşteri sayısını artırmak amacı ile 1999 yılında kurulmuştur. Teknolojinin ilerlemesine paralel olarak geliştirdiği internet altyapısıyla farklı kurumlara da iletişim ve telekomünikasyon alanında hizmet sunmaya başlamıştır.

İşNet, faaliyet alanını ve hizmet yelpazesini yıllar içerisinde genişleterek; Ses, Veri Merkezi, İnternet, Sanal Ağ-VPN, Uydu Hizmetlerini her ölçekteki şirkete ve kamu kurumlarına sunmaktadır. 2013 yılı itibarıyla özel entegratör olarak NetteFatura markası ile hizmet vermeye başlayarak; e-fatura, e-arşiv fatura, NetteArşiv sanal saklama platformu ve ayrıca TÜRMOB ile işbirliği kapsamında NetteFatura ile tam entegrasyon olanağı sunan LucaNet KOBİ Ticari Yazılımı’nı dijital ürün ve hizmetler yelpazesine eklemiştir.

SabancıDX

Bölge: Avrupa
Ülke: Türkiye

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme ve yazılımın gücüyle dünyaya açılma vizyonuyla faaliyet gösteren SabancıDx, yenilikçi dijital fikirlerle sürdürülebilir faydalar üreterek kurumları geleceğe taşıma misyonunu üstlenen dijital ve analitik çözüm ortağıdır.

SabancıDx, sahip olduğu uzman kadrosuyla, İleri Veri Analitiği, Siber Güvenlik, Endüstriyel IoT, Robotik İşgücü ve Yapay Zeka gibi dijital alanda çığır açan yeni nesil teknolojilerin yanı sıra verdiği danışmanlık ve teknoloji hizmetleriyle şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarındaki tüm ihtiyaçlarını karşılar.

Netaş

Bölge: Asya
Ülke: Türkiye

1967 yılında Türkiye’nin ilk özel ve yerli telekom Ar-Ge’sini kurma ve ilk yazılım ihracatını gerçekleştirme hedefiyle kurulan Netaş, bugün Kuzey Afrika’dan Orta Asya’ya kadar birçok ülkede, bütünleşik iletişim çözümleri geliştiriyor, dijital dönüşüm projelerinde yer alıyor.

GANTEK

Bölge: Asya
Ülke: Türkiye

Gantek, bir veri merkezinde, sunucu, depolama birimleri, işletim sistemleri, yedekleme ve felaket kurtarma çözümleri, açık kaynak veri tabanları, konteyner (mikroservis) yapılar, hipervizör yapılar, log yönetimi, izleme, uygulama performans takibi, büyük veri ortamları, anomali tespiti gibi olmaz ise olmazların uçtan uca gerek satış, gerekse destek, danışmanlık hizmetlerini sunan bir entegratör firmadır.

ICY Security

Bölge: İskandinavya
Ülke: Danimarka

ICY Security, IAM sektöründe hizmet veren profesyonel bir danışmanlık firmasıdır. Alanlarında yeni nesil IAM ve BT danışmanlığı konusunda standardı oluşturmuş, kamu ve özel sektördeki birçok farklı segmentteki müşterilerine danışmanlık ve proje hizmeti veren, odağı siber güvenlik olan bir firmadır.

Softline

Bölge: BDT
Ülke: Rusya

Softline, Doğu Avrupa, Amerika ve Asya'da faaliyet gösteren lider bir BT hizmet ve çözüm sağlayıcısıdır.

Step Logic

Bölge: BDT
Ülke: Rusya, Kazakistan

STEP LOGIC, 1992 yılından bu yana yüksek kalitede yenilikçi BT çözümleri ve hizmetleri sunarak müşterilerinin işlerinin verimliliğini artırmaktadır.

Teknoserv

Bölge: BDT
Ülke: Rusya

1992 yılında kurulan Technoserv, Rusya, BDT ve Avrupa'da faaliyet gösteren en büyük Rus sistem entegratörlerinden biridir.

Adeline

Bölge: BDT
Ülke: Kazakistan

ADELINE LLP, 2007 yılından bu yana Kazakistan bilgi güvenliği pazarında başarıyla faaliyet gösteren bir sistem entegratörüdür.

AMT Group

Bölge: BDT
Ülke: Rusya

AMT Group, 1994 yılından beri Rusya'nın önemli sistem entegratörü şirketlerindendir. AMT Group, teknik değerlendirme, dünya çapında en iyi uygulamalar ve etkili birinci sınıf çözümler sunmaktadır.

Saga d.o.o.

Bölge: Avrupa
Ülke: Sırbistan

1989'da kurulan Saga, dijital dönüşüm alanında Sırbistan'ın lider şirketlerinden biridir.

Versia-IT

Bölge: BDT
Ülke: Rusya

Versia, telekom piyasası için test, ölçümleme ve izleme çözümlerine odaklanan şirketler grubunun bir parçasıdır. 1998 yılında telekom test ve ölçüm ekipmanlarının distribütörü olarak başlayan şirketler grubu şimdi kendi Ar-Ge, üretim ve yazılımlarıyla büyük bir holdingtir.

Nuru-Tech

Bölge: Avrupa
Ülke: Türkiye

Nuru-Tech, müşterilerinin BT portföy maliyetlerini her alanda ve tüm sektörlerde azaltmaya adanmış bir yazılımı danışmanlık firmasıdır.

Angara Technologies

Bölge: BDT
Ülke: Rusya

Rusya'nın önemli sistem entegratörlerinden biri olan ANGARA, bilgi güvenliği sistemleri ve çözümlerinin (IS) tasarımı, uygulanması ve bakımı konusunda uzmanlaşmıştır.

Sybercode

Bölge: Avrupa
Ülke: Türkiye

SyberCode Bilişim Teknolojileri A.Ş. uçtan uca siber güvenlik çözümleri sağlayan, eğitim, danışmanlık ve destek içerikleri sunan bir mühendislik ve danışmanlık firmasıdır. 15+ sektör tecrübesine sahip kuruculardan oluşan SyberCode, siber güvenlik alanında birçok firmaya proje, danışmanlık ve destek sağlamıştır. Projelerini başarıyla tamamladığı müşteriler arasında birçok sektörden Türkiye’nin önde gelen firmaları bulunmaktadır. Bankacılık, enerji, üretim, otomotiv, sigorta ve mağazacılık bu sektörlerin başında gelmektedir.

SYNETCOM PHILIPPINES, INC.

Bölge: Güney Doğu Asya
Ülke: Filipinler

Synetcom Philippines Inc. Filipinler'de ağ altyapısı, siber güvenlik, bulut, IoT ve bağlantı için katma değerli distribütörlerden biridir. Filipinler'deki en gelişmiş iletişim ve teknoloji çözümlerini sunan ve entegre eden Synetcom, yıllar içinde telekom operatörleri, internet servis sağlayıcıları (ISP), uydu operatörleri, devlet kurumları, finans ve bankacılık, iletişim merkezleri ve BPO'ların yanı sıra büyük işletmeler için çözümlerin geliştirilmesi, devreye alınması, entegrasyonu ve satış sonrası destek konusunda faaliyet göstermiştir.

MOBICON NETWORKS

Bölge: Güney Doğu Asya
Ülke: Myanmar

Mobicon Networks global telekomünikasyon pazarı için kaliteli ve profesyonel bilgiye dayalı çözümler sunar.

Hayyan Horizons Information Technology LLC

Bölge: Orta Doğu
Ülke: Ürdün, Filistin, Suudi Arabistan and Birleşik Arap Emirlikleri

Adını Jaber Bin Hayyan'dan alan Hayyan Horizons, birinci sınıf siber güvenlik hizmetleri ve çözümlerine odaklanan bir BT hizmetleri şirketidir.

HansPM Co. Ltd.

Bölge: Asya
Ülke: Güney Kore

HansPM, Güney Kore'de güvenlik danışmanlığı hizmeti ve web uygulama hizmeti veren önemli teknoloji sağlayacılarındandır.

PAIS Group

Bölge: Orta Doğu
Ülke: Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar

PAIS 2008 yılında kurulmuş, Microsoft birleşik iletişim ve güvenlik ürünlerinde profesyonel bir şekilde uzmanlaşmış bir şirkettir. Güvenlik, ağ ve birleşik iletişim çözümleri için danışmanlık, değerlendirme ve profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Commtel System LLC

Bölge: Güney Asya
Ülke: Pakistan

Commtel 10 yılı aşkın bir süredir müşterilerine güvenilir yüksek kaliteli teknoloji ürünleri sağmalaktadır. Değişen iş ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde, şirketlerin yüksek verimlilik sağlamalarını amaçlayan ürünler ve çözümler sunmaktadır.

PCOM PACIFIC SDN BHD

Bölge: Güney Doğu Asya
Ülke: Malezya

1999 yılında kurularak fiber optik ürünleri konusunda distribütörlük yapan PCOM, kısa bir süre sonra bu alanda uzmanlaşmıştır. Sonrasında pazar alanını genişleten şirket, önemli telekom şirketlerine danışmanlık yapmaya başlayarak müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya devam etmektedir.

O-ZONE TECHNOLOGY LTD.

Bölge: Doğru Afrika
Ülke: Kenya

Hızla büyüyen bir teknoloji şirketi olan O-ZONE, finansal kurumaları bulundukları pazarlarda daha rekabetçi hale getiren ileri teknoloji çözümleri geliştirir ve sunar.

AST Innovative Solutions Pvt. Ltd.

Bölge: Güney Asya, Orta Doğu
Ülke: Hindistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri

Danışmanlık, teknoloji hizmetleri ve dijital dönüşüm konusunda öncü olan AST, gelişmekte olan dijital dünyada şirketlerin ihtiyaçlarını yenilikçi çözümlerle karşılamaktadır. AST, karmaşık iş ve teknoloji zorluklarını strateji, teknoloji ve yaratıcı tasarımla birleştirerek çözmektedir.

One Distribution

Bölge: Avrupa
Ülke: Birleşik Krallık

Hızla büyüyen bir teknoloji şirketi olan O-ZONE, finansal kurumaları bulundukları pazarlarda daha rekabetçi hale getiren ileri teknoloji çözümleri geliştirir ve sunar.