İş Ortaklarımız

İş Ortakları

Vodafone Business

Bölge: Avrupa
Ülke: Türkiye

Vodafone Business, Vodafone Group’tan aldığı uzmanlığı, yerel tecrübesi, uzman satış gücü ve tüm Türkiye’ye yayılan geniş operasyon ağı sayesinde, ihtiyaç duyulan her alanda kurumsal müşterilere “Dijital İş Ortağı” olarak hizmet verirken, Vodafone Çözüm Ortağım Programı sayesinde, müşterilerin dinamik olarak değişen ihtiyaçlarına terzi usulü çözümler geliştirirken, aynı zamanda ekosisteminde yer alan çözüm ortaklarının da işlerini büyütmesine ve geliştirmesine olanak sağlıyor. Program bünyesinde yer alan çözüm ortakları da; Vodafone Business’ın geniş müşteri ağına erişmek, Vodafone ile gerçekleştirecekleri projeler sayesinde marka bilinirliklerini artırmak ve dahil olacakları projeler özelinde sağlanan finansal avantajlardan yararlanmak gibi birçok avantaj elde ediyor.

İşNet

Bölge: Avrupa
Ülke: Türkiye

Türkiye İş Bankası’nın iştiraki olan İşNet, internet bankacılığının kullanımını yaygınlaştırmak ve internete bağlı müşteri sayısını artırmak amacı ile 1999 yılında kurulmuştur. Teknolojinin ilerlemesine paralel olarak geliştirdiği internet altyapısıyla farklı kurumlara da iletişim ve telekomünikasyon alanında hizmet sunmaya başlamıştır.

İşNet, faaliyet alanını ve hizmet yelpazesini yıllar içerisinde genişleterek; Ses, Veri Merkezi, İnternet, Sanal Ağ-VPN, Uydu Hizmetlerini her ölçekteki şirkete ve kamu kurumlarına sunmaktadır. 2013 yılı itibarıyla özel entegratör olarak NetteFatura markası ile hizmet vermeye başlayarak; e-fatura, e-arşiv fatura, NetteArşiv sanal saklama platformu ve ayrıca TÜRMOB ile işbirliği kapsamında NetteFatura ile tam entegrasyon olanağı sunan LucaNet KOBİ Ticari Yazılımı’nı dijital ürün ve hizmetler yelpazesine eklemiştir.

SabancıDX

Bölge: Avrupa
Ülke: Türkiye

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme ve yazılımın gücüyle dünyaya açılma vizyonuyla faaliyet gösteren SabancıDx, yenilikçi dijital fikirlerle sürdürülebilir faydalar üreterek kurumları geleceğe taşıma misyonunu üstlenen dijital ve analitik çözüm ortağıdır.

SabancıDx, sahip olduğu uzman kadrosuyla, İleri Veri Analitiği, Siber Güvenlik, Endüstriyel IoT, Robotik İşgücü ve Yapay Zeka gibi dijital alanda çığır açan yeni nesil teknolojilerin yanı sıra verdiği danışmanlık ve teknoloji hizmetleriyle şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarındaki tüm ihtiyaçlarını karşılar.

DESistem

Bölge: Avrupa
Ülke: Türkiye

DESistem, hizmet verdiği alanlardaki deneyimli ve güçlü kadrosu ile; satış öncesi ve satış sonrası uçtan uca çözüm ve hizmetler sunarak, müşterilerine doğru çözümleri, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışıyla vermektedir. Sahip olduğu ISO 9001 ve ISO 27001 sertifikasyonlarıyla, bilgi güvenliğinin bilincinde çalışmalar yapan DESistem, DECloud bulut altyapısı ve yönetilen hizmetleriyle müşterilerinin iş yüklerine destek olmaktadır.

DESistem, teknoloji lideri üreticilerle müşterilerinin ihtiyaçlarını; ürüne değil çözüme odaklı, rekabet avantajı sağlayan projelerle çözmektedir. Proje ve hizmet sunduğu alanlar;

• Sistem Çözümleri (Sunucu, Veri Depolama)

• Siber Güvenlik ve Ağ Çözümleri

• İş Sürekliliği (Yedekleme ve FKM)

• Dijitalleşme (Blokzinciri, RPA, IOT, Dijital Onboarding)

• Son Kullanıcı Çözümleri

• Zayıf Akım Çözümleri

• DECloud - Bulut Çözümleri (IaaS, PaaS, SaaS, BaaS, DRaaS)

• Yönetilen Hizmetler

Sybercode

Bölge: Asya, Afrika
Ülke: Türkiye

TÜV AUSTRIA SyberCode, Sınır Güvenliği, Ağ Güvenliği, Veri Güvenliği, Uygulama Güvenliği, Olay Müdahale konularında uçtan uca hizmet, ürün ve danışmanlık veren siber güvenlik entegratörüdür.


TÜV AUSTRIA SyberCode, SIEM, SOAR, Enterprise Forensic, Veri Keşfi ve Veri Güvenliği konularında uzmanlaşmış bir ileri seviye uzman kadrosu ve EDR/XDR, IR (Olay müdahale), SOC ve en önemlisi MDR gibi kritik hizmetlerinin yanında İleri Seviye tehdit simülasyonu, Compromise Assessment, Threat Hunting, Red Team gibi terzi usulü yaptığı hizmetler ile de küresel bir merkez haline gelmiştir. Gerek teknolojik bilgi birikimi gerekse de deneyimli ve sertifikalı danışmanları ile TÜV AUSTRIA SyberCode teknoloji ve hizmet aktarımını başta Asya ve Afrika olmak üzere tüm Dünya’ya birinci sınıf TÜV AUSTRIA kalitesinde taşımaya devam edecektir.

triple-ID

Bölge: Avrupa
Ülke: Hollanda

triple-ID, IAM ve PAM alanı hakkında kapsamlı bilgiye sahip danışmanların yolları kesişip güçlerini birleştirmeye karar verince kuruldu. İlk ekip üyelerinin her biri finans, otomotiv, sağlık ve devlet kurumları gibi farklı sektörlerden müşterilerle Avrupa'daki projelerde çalıştılar.

ProtektNet

Bölge: Latin Amerika
Ülke: Meksika

ProtektNet, şirketlerin ve kurumların idari kontrol sistemlerini otomatikleştirirken ve iletişim yapılarını birbirine bağlarken veya genişletirken ihtiyaç duydukları Bilgi Güvenliğini uygulama ve güçlendirme ihtiyacının bir sonucu olarak 2002 yılında Monterrey'de doğdu. Oradan ProtektNet, İspanya, Amerika Birleşik Devletleri, İsrail, Kore ve diğerleri gibi dünyanın farklı yerlerinden Bilgi Güvenliğine odaklanan teknolojik firmaların Meksika ve Latin Amerika için temsilci birimi olmaya başladı.

XenturionIT

Bölge: Latin Amerika
Ülke: Ekvador

XenturionIT, amacı çalışanların sürekli eğitimini sağlayarak, profesyonel kariyerleri boyunca edindikleri tüm deneyimleri stratejik iş ortaklarımıza katma değer üretmek olan, farklı BT alanlarında uzmanlaşmış profesyonellerden kurulu bir ekiptir.

SinergyHard

Bölge: Latin Amerika
Ülke: Ekvador

Sinergyhard, dünyanın önde gelen markalarından biri olan IBM'i temsil eden ve altyapı çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir şirket oluşturmak amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Sinergyhard, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve bunları en iyi kalite standartları altında ve çevik metodolojilerle uygulamak için çözümler tasarlar.

NeoBroadband

Bölge: Latin Amerika
Ülke: Amerika

50 yılı aşkın birleşik deneyime sahip CATV endüstrisindeki liderler tarafından 2013 yılında kurulmuştur. NeoBroadband, iletişim alanındaki bilgi ve uzmanlığının pratik uygulamasına yönelik son teknoloji yaklaşımıyla kablo operatörlerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yeni ve kullanılmış ekipman alım satımından danışmanlık ve kurulumlara kadar çok çeşitli hizmetler sunar. Bir distribütör ve yeniden üretici olarak NeoBroadband yalnızca gerçekten güvenilir hizmet ve optimum performans sunması garanti edilen en iyi ekipmanı sağlar.

Greencloud

Bölge: Latin Amerika
Ülke: Ekvador

Greencloud, 9 yılı aşkın deneyime sahip, Bulut Çözümleri ve Gelişmiş Entegrasyonlar konusunda uzman bir şirkettir. Greencloud, kişiselleştirilmiş bir yaklaşımla ve müşteriyle birlikte çalışarak çevik ve güvenilir iletişim için eksiksiz teknolojik çözümler sunar.

Synax Technologies

Bölge: Orta Doğu, Afrika
Ülke: Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Fas, Umman, Bahreyn, Tanzanya, Kenya, Uganda, Ruanda, Burundi, Güney Sudan, Cibuti, Eritre, Etiyopya, Somali, Nigerya, Demokratik Kongo Cumhuriyeti

Synax Technologies, merkezi Dubai'de bulunan ve Orta Doğu ve Afrika'daki müşterilere ve ortaklara niş teknolojiler sunan katma değerli bir "Siber Güvenlik Distribütörü"dür.
Deneyimli ekibiyle, tüm ana sektörlerdeki (Bankacılık ve Finansal Hizmetler, Havacılık, Petrol ve Gaz, İmalat, Madencilik, Telekom, Devlet, Enerji, Sağlık ve Eğitim) müşterilerine sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir.

Netaş

Bölge: Asya
Ülke: Türkiye

1967 yılında Türkiye’nin ilk özel ve yerli telekom Ar-Ge’sini kurma ve ilk yazılım ihracatını gerçekleştirme hedefiyle kurulan Netaş, bugün Kuzey Afrika’dan Orta Asya’ya kadar birçok ülkede, bütünleşik iletişim çözümleri geliştiriyor, dijital dönüşüm projelerinde yer alıyor.

Gantek

Bölge: Asya
Ülke: Türkiye, Özbekistan, Kazakistan

Gantek, bir veri merkezinde, sunucu, depolama birimleri, işletim sistemleri, yedekleme ve felaket kurtarma çözümleri, açık kaynak veri tabanları, konteyner (mikroservis) yapılar, hipervizör yapılar, log yönetimi, izleme, uygulama performans takibi, büyük veri ortamları, anomali tespiti gibi olmaz ise olmazların uçtan uca gerek satış, gerekse destek, danışmanlık hizmetlerini sunan bir entegratör firmadır.

ICY Security

Bölge: İskandinavya
Ülke: Danimarka

ICY Security, IAM sektöründe hizmet veren profesyonel bir danışmanlık firmasıdır. Alanlarında yeni nesil IAM ve BT danışmanlığı konusunda standardı oluşturmuş, kamu ve özel sektördeki birçok farklı segmentteki müşterilerine danışmanlık ve proje hizmeti veren, odağı siber güvenlik olan bir firmadır.

Adeline

Bölge: CIS
Ülke: Kazakistan

ADELINE LLP, 2007 yılından bu yana Kazakistan bilgi güvenliği pazarında başarıyla faaliyet gösteren bir sistem entegratörüdür.

Saga d.o.o.

Bölge: Avrupa
Ülke: Sırbistan

1989'da kurulan Saga, dijital dönüşüm alanında Sırbistan'ın lider şirketlerinden biridir.

Nuru-Tech

Bölge: Avrupa
Ülke: Türkiye

Nuru-Tech, müşterilerinin BT portföy maliyetlerini her alanda ve tüm sektörlerde azaltmaya adanmış bir yazılımı danışmanlık firmasıdır.

Sybercode

Bölge: Avrupa
Ülke: Türkiye

SyberCode Bilişim Teknolojileri A.Ş. uçtan uca siber güvenlik çözümleri sağlayan, eğitim, danışmanlık ve destek içerikleri sunan bir mühendislik ve danışmanlık firmasıdır. 15+ sektör tecrübesine sahip kuruculardan oluşan SyberCode, siber güvenlik alanında birçok firmaya proje, danışmanlık ve destek sağlamıştır. Projelerini başarıyla tamamladığı müşteriler arasında birçok sektörden Türkiye’nin önde gelen firmaları bulunmaktadır. Bankacılık, enerji, üretim, otomotiv, sigorta ve mağazacılık bu sektörlerin başında gelmektedir.

SYNETCOM PHILIPPINES, INC.

Bölge: Güney Doğu Asya
Ülke: Filipinler

Synetcom Philippines Inc. Filipinler'de ağ altyapısı, siber güvenlik, bulut, IoT ve bağlantı için katma değerli distribütörlerden biridir. Filipinler'deki en gelişmiş iletişim ve teknoloji çözümlerini sunan ve entegre eden Synetcom, yıllar içinde telekom operatörleri, internet servis sağlayıcıları (ISP), uydu operatörleri, devlet kurumları, finans ve bankacılık, iletişim merkezleri ve BPO'ların yanı sıra büyük işletmeler için çözümlerin geliştirilmesi, devreye alınması, entegrasyonu ve satış sonrası destek konusunda faaliyet göstermiştir.

MOBICON NETWORKS

Bölge: Güney Doğu Asya
Ülke: Myanmar

Mobicon Networks global telekomünikasyon pazarı için kaliteli ve profesyonel bilgiye dayalı çözümler sunar.

Hayyan Horizons Information Technology LLC

Bölge: Orta Doğu
Ülke: Ürdün, Filistin, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri

Adını Jaber Bin Hayyan'dan alan Hayyan Horizons, birinci sınıf siber güvenlik hizmetleri ve çözümlerine odaklanan bir BT hizmetleri şirketidir.

HansPM Co. Ltd.

Bölge: Asya
Ülke: Güney Kore

HansPM, Güney Kore'de güvenlik danışmanlığı hizmeti ve web uygulama hizmeti veren önemli teknoloji sağlayacılarındandır.

PAIS Group

Bölge: Orta Doğu
Ülke: Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar

PAIS 2008 yılında kurulmuş, Microsoft birleşik iletişim ve güvenlik ürünlerinde profesyonel bir şekilde uzmanlaşmış bir şirkettir. Güvenlik, ağ ve birleşik iletişim çözümleri için danışmanlık, değerlendirme ve profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Commtel System LLC

Bölge: Asya
Ülke: Pakistan

Commtel 10 yılı aşkın bir süredir müşterilerine güvenilir yüksek kaliteli teknoloji ürünleri sağmalaktadır. Değişen iş ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde, şirketlerin yüksek verimlilik sağlamalarını amaçlayan ürünler ve çözümler sunmaktadır.

O-ZONE TECHNOLOGY LTD.

Bölge: Afrika
Ülke: Kenya

Hızla büyüyen bir teknoloji şirketi olan O-ZONE, finansal kurumaları bulundukları pazarlarda daha rekabetçi hale getiren ileri teknoloji çözümleri geliştirir ve sunar.

AST Innovative Solutions Pvt. Ltd.

Bölge: Orta Doğu, Asya
Ülke: Hindistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri

Danışmanlık, teknoloji hizmetleri ve dijital dönüşüm konusunda öncü olan AST, gelişmekte olan dijital dünyada şirketlerin ihtiyaçlarını yenilikçi çözümlerle karşılamaktadır. AST, karmaşık iş ve teknoloji zorluklarını strateji, teknoloji ve yaratıcı tasarımla birleştirerek çözmektedir.

One Distribution

Bölge: Avrupa
Ülke: Birleşik Krallık

Hızla büyüyen bir teknoloji şirketi olan O-ZONE, finansal kurumaları bulundukları pazarlarda daha rekabetçi hale getiren ileri teknoloji çözümleri geliştirir ve sunar.