İş Ortaklarımız

İş Ortakları

ASIC

ASIC Technologies 2012 yılında kuruldu. Eğitimin, işletmelerin, hizmet sağlayıcıların ve hükümetlerin ülkeyi birbirine bağlamak ve güvenliğini sağlamak için inovasyonu hızlandırmasına yardımcı olan Elektronik Test ve Ölçüm cihazları ve çözümleri sağlamada lider şirket olan ASIC 2012 yılında kuruldu. İletişim ekosistemi, Eğitim, Havacılık ve Savunma, Otomotiv, Enerji, Yarı İletken ve Genel Elektronik ve Piyasaları kapsayan faaliyet alanıyla hizmet vermektedir.

GlassHouse

Statü: MSSP

Yönetilen Bulut ve Güvenlik Servisleri, SAP Altyapı Hizmetleri ve İş Sürekliliği Hizmetleri 3 temel alandaki derin teknik uzmanlığımızla işletmelerin dijitalleşme yolculuğuna destek oluyor. GlassHouse yaklaşımında bulut bir yer değil, operasyonel bir modeldir. GlassHouse, ihtiyaç duyulan her yerde kurumsal BT altyapısı oluşturup, çalıştırıp, destekler: on-Premise, GlassHouse Cloud, Microsoft Azure veya aynı anda tümünde.

Turkcell

Statü: Reseller

Turkcell Dijital İş Servisleri, kurumsal müşterilere uçtan uca bütünsel bir yaklaşımla teknoloji çözümlerini İş Ortakları ile birlikte sunmaktadır. İş Ortaklarımız, geleneksel telekomünikasyon hizmetlerinin yanı sıra, Veri Merkezi, Bulut Bilişim, Bilgi Teknolojileri Güvenliği, İş Uygulamaları, IoT, Büyük Veri gibi alanlardaki ürün ve servislerimizi; Yönetilen Hizmetler ve Sistem Entegrasyon çözümleriyle birlikte kurumsal müşterilerimize sunan teknoloji şirketleridir.

ABS MENA

Statü: Distribütör

Dubai'de bulunan Advanced Business Solutions, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde müşteri ortaklıkları ve dağıtım fırsatları sunan BT güvenlik dağıtım sektörü yazılım geliştirme ve akıllı telefon uygulamalarında sektör lideridir.

İnvento

Statü: Reseller

Invento, bilgi teknolojileri alanında güvenlik çözümleri sağlayıcısı olarak; ürün, çözüm, destek ve profesyonel hizmetleri, deneyimli uzmanlar ve lider çözümlerle sunarak, daha etkin maliyetlerin ve daha güvenli çalışma ortamlarının oluşmasını sağlar. Kurumların BT yönetişimi, bilgi güvenliği, iş sürekliliği, bilgi riskleri, uyum ve denetimle ilgili çözüm ve hizmet ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla, sektörde engin deneyime sahip, yetkinliği sertifikalarla da belgelendirilmiş uzmanlar tarafından kurulmuştur.

Telcoset

Statü: Reseller

Telcoset, 2003 yılından itibaren uzman kadrosuyla Türkiye’de dijital dönüşümün öncüsü olarak yurt içi ve yurt dışında bilgi teknolojileri alanında Sistem Entegrasyonu, Yönetilen Servisler, Veri Merkezi başlıklarında kurumsal müşterilerine uçtan uca iş çözümleri ve servisleri sunmaktadır. Telcoset, müşterilerinin dijital dönüşümünü müşterileri ile birlikte tasarlar, ihtiyaçlarına göre oluşturduğu uçtan uca çözüm ve servislerle tüm sektörlerde müşterilerinin maliyetini azaltır, kendi işlerine odaklanmasını ve verimliliği sağlar.

Türk Telekom

Statü: Reseller

180 yılı aşan köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür.

Türk Telekom, 31 Aralık 2022 itibarıyla 17,3 milyon sabit erişim hattı, 14,8 milyon genişbant, 2,9 milyon TV ve 25,5 milyon mobil aboneye hizmet vermektedir. Türk Telekom Grubu, şirketleri Türkiye’yi yeni teknolojilerle buluşturma ve bilgi toplumuna dönüşüm sürecini hızlandırma vizyonuyla, 81 ilde ​39.433 çalışanıyla hizmet vermektedir.

Cyber Point

Statü: Reseller

Müşterilerine küresel standartlara uygun siber güvenlik hizmetleri sunuyor. Kalitesini korumak için altyapı ve güvenlik mekanizmalarımını sürekli geliştiriyor. Cyber ​​Point, hem özel işletmelere hem de devlet kurumlarına fayda sağlayabilecek hizmetler sunmaktadır.

Naizak Distribution

Statü: Distribütör

Naizak Distribution, Al AbdulKarim Holding (AKH) grubunun bir yan kuruluşudur. 2005 yılında kurulan ve 45 yıllık bir grup deneyimine sahip olan Naizak, Orta Doğu'da siber güvenlik, fiziksel güvenlik, yük dengeleme, SD WAN, depolama, yedekleme/arşivleme, bulut ve yedeklilik çözümlerinde öncü bir Değer Katma Distribütörü haline gelmiştir.

Cyber Shield

Statü: Distribütör

Cyber Shield, merkezi Suudi Arabistan'da bulunan önde gelen bir Siber Güvenlik şirketidir ve kapsamlı siber güvenlik çözümleri ve hizmetleri sunmada uzmanlaşmıştır.

Müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyerek ve mükemmelliğe olan bağlılığıyla, Cyber Shield, organizasyonlara dijital varlıklarını koruma, riskleri azaltma ve iş sürekliliğini sürdürme konularında destek sağlar.

RAS Infotech

Statü: Distribütör

RAS Infotech Limited, 2000 yılında Dubai'de kurulmuş olup tamamen Ağ Güvenliği ve Ağ Yönetimi Çözümleri sunma amacı taşımaktadır ve Orta Doğu, Hindistan ve Güney Batı Asya'da siber güvenlik pazarında lider konumdadır.

Müşterilerine dünya standartlarında bilgi güvenliği yönetimi ürünleri sunmak, internete güvenli erişim sağlamak ve iş süreçlerinin verimliliğini artırmak amacıyla güçlü destek ekibi ile müşteri memnuniyetine odaklanırken, ortakları ve paydaşlarına getiriyi artırmayı, çalışanlarımıza büyüme yolu sunmayı hedefliyor.

MVTech

Statü: Distribütör

Building a cybersecurity strategy plays an important role in digital economic development, especially protecting and strengthening important infrastructure, supply chains as well as digital ecosystems. MVTECH is proud to have a team of experts and engineers with many years of practical experience in consulting, implementing and building complex information security systems for many customers.

Alfa Siber

Statü: Distribütör

Alfasiber, devlet kurumlarının, sektörün ve bireylerin karşılaştığı çağdaş ve gelecekteki siber güvenlik veya gizlilik sorunlarına çözüm bulmak için güçlü, yenilikçi, çok disiplinli araçlar ve ekipler sunuyor.

Elcore

Statü: Distribütör

Elcore, son kullanıcılara Bilgi Teknolojileri ürünleri ve hizmetleri veren entegratör, kurumsal bayiler ve teknik destek hizmetleri veren firmalar için BT ekipman, yazılım ve hizmetleri sunan, uluslararası katma değerli bir dağıtım şirketidir. İş ortaklarının ve son kullanıcı müşterilerinin işlerini daha etkin ve verimli bir şekilde yapmalarına yardımcı olmak ana amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Jazz

Statü: MSSP

25 yıldan uzun bir süre önce kurulan Jazz, gelişmiş teknoloji ile entegre iletişim çözümleri sunarak, en güçlü markaları yaratma, en geniş dijital değerli ek hizmet portföyünü sunma ve milyonlarca kişiyi geleceğe taşımak için gerekli araçlarla donatarak pazar liderliğini sürdürüyor.

Vodafone Business

Statü: MSSP

Vodafone Business, Vodafone Group’tan aldığı uzmanlığı, yerel tecrübesi, uzman satış gücü ve tüm Türkiye’ye yayılan geniş operasyon ağı sayesinde, ihtiyaç duyulan her alanda kurumsal müşterilere “Dijital İş Ortağı” olarak hizmet verirken, Vodafone Çözüm Ortağım Programı sayesinde, müşterilerin dinamik olarak değişen ihtiyaçlarına terzi usulü çözümler geliştirirken, aynı zamanda ekosisteminde yer alan çözüm ortaklarının da işlerini büyütmesine ve geliştirmesine olanak sağlıyor. Program bünyesinde yer alan çözüm ortakları da; Vodafone Business’ın geniş müşteri ağına erişmek, Vodafone ile gerçekleştirecekleri projeler sayesinde marka bilinirliklerini artırmak ve dahil olacakları projeler özelinde sağlanan finansal avantajlardan yararlanmak gibi birçok avantaj elde ediyor.

İşNet

Statü: MSSP

Türkiye İş Bankası’nın iştiraki olan İşNet, internet bankacılığının kullanımını yaygınlaştırmak ve internete bağlı müşteri sayısını artırmak amacı ile 1999 yılında kurulmuştur. Teknolojinin ilerlemesine paralel olarak geliştirdiği internet altyapısıyla farklı kurumlara da iletişim ve telekomünikasyon alanında hizmet sunmaya başlamıştır.

İşNet, faaliyet alanını ve hizmet yelpazesini yıllar içerisinde genişleterek; Ses, Veri Merkezi, İnternet, Sanal Ağ-VPN, Uydu Hizmetlerini her ölçekteki şirkete ve kamu kurumlarına sunmaktadır. 2013 yılı itibarıyla özel entegratör olarak NetteFatura markası ile hizmet vermeye başlayarak; e-fatura, e-arşiv fatura, NetteArşiv sanal saklama platformu ve ayrıca TÜRMOB ile işbirliği kapsamında NetteFatura ile tam entegrasyon olanağı sunan LucaNet KOBİ Ticari Yazılımı’nı dijital ürün ve hizmetler yelpazesine eklemiştir.

SabancıDX

Statü: Reseller

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme ve yazılımın gücüyle dünyaya açılma vizyonuyla faaliyet gösteren SabancıDx, yenilikçi dijital fikirlerle sürdürülebilir faydalar üreterek kurumları geleceğe taşıma misyonunu üstlenen dijital ve analitik çözüm ortağıdır.

SabancıDx, sahip olduğu uzman kadrosuyla, İleri Veri Analitiği, Siber Güvenlik, Endüstriyel IoT, Robotik İşgücü ve Yapay Zeka gibi dijital alanda çığır açan yeni nesil teknolojilerin yanı sıra verdiği danışmanlık ve teknoloji hizmetleriyle şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarındaki tüm ihtiyaçlarını karşılar.

DESistem

Statü: Reseller

DESistem, hizmet verdiği alanlardaki deneyimli ve güçlü kadrosu ile; satış öncesi ve satış sonrası uçtan uca çözüm ve hizmetler sunarak, müşterilerine doğru çözümleri, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışıyla vermektedir. Sahip olduğu ISO 9001 ve ISO 27001 sertifikasyonlarıyla, bilgi güvenliğinin bilincinde çalışmalar yapan DESistem, DECloud bulut altyapısı ve yönetilen hizmetleriyle müşterilerinin iş yüklerine destek olmaktadır.

 

Sybercode

Statü: Reseller

TÜV AUSTRIA SyberCode, Sınır Güvenliği, Ağ Güvenliği, Veri Güvenliği, Uygulama Güvenliği, Olay Müdahale konularında uçtan uca hizmet, ürün ve danışmanlık veren siber güvenlik entegratörüdür.


TÜV AUSTRIA SyberCode, SIEM, SOAR, Enterprise Forensic, Veri Keşfi ve Veri Güvenliği konularında uzmanlaşmış bir ileri seviye uzman kadrosu ve EDR/XDR, IR (Olay müdahale), SOC ve en önemlisi MDR gibi kritik hizmetlerinin yanında İleri Seviye tehdit simülasyonu, Compromise Assessment, Threat Hunting, Red Team gibi terzi usulü yaptığı hizmetler ile de küresel bir merkez haline gelmiştir. Gerek teknolojik bilgi birikimi gerekse de deneyimli ve sertifikalı danışmanları ile TÜV AUSTRIA SyberCode teknoloji ve hizmet aktarımını başta Asya ve Afrika olmak üzere tüm Dünya’ya birinci sınıf TÜV AUSTRIA kalitesinde taşımaya devam edecektir.

triple-ID

Statü: Reseller

triple-ID, IAM ve PAM alanı hakkında kapsamlı bilgiye sahip danışmanların yolları kesişip güçlerini birleştirmeye karar verince kuruldu. İlk ekip üyelerinin her biri finans, otomotiv, sağlık ve devlet kurumları gibi farklı sektörlerden müşterilerle Avrupa'daki projelerde çalıştılar.

ProtektNet

Statü: Reseller

ProtektNet, şirketlerin ve kurumların idari kontrol sistemlerini otomatikleştirirken ve iletişim yapılarını birbirine bağlarken veya genişletirken ihtiyaç duydukları Bilgi Güvenliğini uygulama ve güçlendirme ihtiyacının bir sonucu olarak 2002 yılında Monterrey'de doğdu. Oradan ProtektNet, İspanya, Amerika Birleşik Devletleri, İsrail, Kore ve diğerleri gibi dünyanın farklı yerlerinden Bilgi Güvenliğine odaklanan teknolojik firmaların Meksika ve Latin Amerika için temsilci birimi olmaya başladı.

XenturionIT

Statü: Reseller

XenturionIT, amacı çalışanların sürekli eğitimini sağlayarak, profesyonel kariyerleri boyunca edindikleri tüm deneyimleri stratejik iş ortaklarımıza katma değer üretmek olan, farklı BT alanlarında uzmanlaşmış profesyonellerden kurulu bir ekiptir.

SinergyHard

Statü: Reseller

Sinergyhard, dünyanın önde gelen markalarından biri olan IBM'i temsil eden ve altyapı çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir şirket oluşturmak amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Sinergyhard, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve bunları en iyi kalite standartları altında ve çevik metodolojilerle uygulamak için çözümler tasarlar.

NeoBroadband

Statü: Reseller

50 yılı aşkın birleşik deneyime sahip CATV endüstrisindeki liderler tarafından 2013 yılında kurulmuştur. NeoBroadband, iletişim alanındaki bilgi ve uzmanlığının pratik uygulamasına yönelik son teknoloji yaklaşımıyla kablo operatörlerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yeni ve kullanılmış ekipman alım satımından danışmanlık ve kurulumlara kadar çok çeşitli hizmetler sunar. Bir distribütör ve yeniden üretici olarak NeoBroadband yalnızca gerçekten güvenilir hizmet ve optimum performans sunması garanti edilen en iyi ekipmanı sağlar.

Greencloud

Statü: Reseller

Greencloud, 9 yılı aşkın deneyime sahip, Bulut Çözümleri ve Gelişmiş Entegrasyonlar konusunda uzman bir şirkettir. Greencloud, kişiselleştirilmiş bir yaklaşımla ve müşteriyle birlikte çalışarak çevik ve güvenilir iletişim için eksiksiz teknolojik çözümler sunar.

Synax Technologies

Statü: Distribütör

Synax Technologies, merkezi Dubai'de bulunan ve Orta Doğu ve Afrika'daki müşterilere ve ortaklara niş teknolojiler sunan katma değerli bir "Siber Güvenlik Distribütörü"dür.
Deneyimli ekibiyle, tüm ana sektörlerdeki (Bankacılık ve Finansal Hizmetler, Havacılık, Petrol ve Gaz, İmalat, Madencilik, Telekom, Devlet, Enerji, Sağlık ve Eğitim) müşterilerine sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir.

Netaş

Statü: Reseller

1967 yılında Türkiye’nin ilk özel ve yerli telekom Ar-Ge’sini kurma ve ilk yazılım ihracatını gerçekleştirme hedefiyle kurulan Netaş, bugün Kuzey Afrika’dan Orta Asya’ya kadar birçok ülkede, bütünleşik iletişim çözümleri geliştiriyor, dijital dönüşüm projelerinde yer alıyor.

Gantek

Statü: Reseller

Gantek, bir veri merkezinde, sunucu, depolama birimleri, işletim sistemleri, yedekleme ve felaket kurtarma çözümleri, açık kaynak veri tabanları, konteyner (mikroservis) yapılar, hipervizör yapılar, log yönetimi, izleme, uygulama performans takibi, büyük veri ortamları, anomali tespiti gibi olmaz ise olmazların uçtan uca gerek satış, gerekse destek, danışmanlık hizmetlerini sunan bir entegratör firmadır.

ICY Security

Statü: Reseller

ICY Security, IAM sektöründe hizmet veren profesyonel bir danışmanlık firmasıdır. Alanlarında yeni nesil IAM ve BT danışmanlığı konusunda standardı oluşturmuş, kamu ve özel sektördeki birçok farklı segmentteki müşterilerine danışmanlık ve proje hizmeti veren, odağı siber güvenlik olan bir firmadır.

Adeline

Statü: Reseller

ADELINE LLP, 2007 yılından bu yana Kazakistan bilgi güvenliği pazarında başarıyla faaliyet gösteren bir sistem entegratörüdür.

Saga d.o.o.

Statü: Reseller

1989'da kurulan Saga, dijital dönüşüm alanında Sırbistan'ın lider şirketlerinden biridir.

Nuru-Tech

Statü: Reseller

Nuru-Tech, müşterilerinin BT portföy maliyetlerini her alanda ve tüm sektörlerde azaltmaya adanmış bir yazılımı danışmanlık firmasıdır.

Sybercode

Statü: Reseller

SyberCode Bilişim Teknolojileri A.Ş. uçtan uca siber güvenlik çözümleri sağlayan, eğitim, danışmanlık ve destek içerikleri sunan bir mühendislik ve danışmanlık firmasıdır. 15+ sektör tecrübesine sahip kuruculardan oluşan SyberCode, siber güvenlik alanında birçok firmaya proje, danışmanlık ve destek sağlamıştır. Projelerini başarıyla tamamladığı müşteriler arasında birçok sektörden Türkiye’nin önde gelen firmaları bulunmaktadır. Bankacılık, enerji, üretim, otomotiv, sigorta ve mağazacılık bu sektörlerin başında gelmektedir.

SYNETCOM PHILIPPINES, INC.

Statü: Reseller

Synetcom Philippines Inc. Filipinler'de ağ altyapısı, siber güvenlik, bulut, IoT ve bağlantı için katma değerli distribütörlerden biridir. Filipinler'deki en gelişmiş iletişim ve teknoloji çözümlerini sunan ve entegre eden Synetcom, yıllar içinde telekom operatörleri, internet servis sağlayıcıları (ISP), uydu operatörleri, devlet kurumları, finans ve bankacılık, iletişim merkezleri ve BPO'ların yanı sıra büyük işletmeler için çözümlerin geliştirilmesi, devreye alınması, entegrasyonu ve satış sonrası destek konusunda faaliyet göstermiştir.

Hayyan Horizons Information Technology LLC

Statü: Reseller

Adını Jaber Bin Hayyan'dan alan Hayyan Horizons, birinci sınıf siber güvenlik hizmetleri ve çözümlerine odaklanan bir BT hizmetleri şirketidir.

Commtel System LLC

Statü: Reseller

Commtel 10 yılı aşkın bir süredir müşterilerine güvenilir yüksek kaliteli teknoloji ürünleri sağmalaktadır. Değişen iş ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde, şirketlerin yüksek verimlilik sağlamalarını amaçlayan ürünler ve çözümler sunmaktadır.

One Distribution

Statü: Reseller

Hızla büyüyen bir teknoloji şirketi olan O-ZONE, finansal kurumaları bulundukları pazarlarda daha rekabetçi hale getiren ileri teknoloji çözümleri geliştirir ve sunar.