İş Ortaklarımız

İş Ortakları

Nuru-Tech

Bölge:Avrupa
Ülke:Turkiye

Nuru-Tech, müşterilerinin BT portföy maliyetlerini her alanda ve tüm sektörlerde azaltmaya adanmış bir yazılımı danışmanlık firmasıdır.

One Distribution

Bölge:Avrupa
Ülke:Birleşik Krallık

Hızla büyüyen bir teknoloji şirketi olan O-ZONE, finansal kurumaları bulundukları pazarlarda daha rekabetçi hale getiren ileri teknoloji çözümleri geliştirir ve sunar.

AST Innovative Solutions Pvt. Ltd.

Bölge:Güney Asya, Orta Doğu
Ülke:Hindistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri

Danışmanlık, teknoloji hizmetleri ve dijital dönüşüm konusunda öncü olan AST, gelişmekte olan dijital dünyada şirketlerin ihtiyaçlarını yenilikçi çözümlerle karşılamaktadır. AST, karmaşık iş ve teknoloji zorluklarını strateji, teknoloji ve yaratıcı tasarımla birleştirerek çözmektedir.

O-ZONE TECHNOLOGY LTD.

Bölge:Doğru Afrika
Ülke:Kenya

Hızla büyüyen bir teknoloji şirketi olan O-ZONE, finansal kurumaları bulundukları pazarlarda daha rekabetçi hale getiren ileri teknoloji çözümleri geliştirir ve sunar.

PCOM PACIFIC SDN BHD

Bölge:Güney Doğu Asya
Ülke:Malezya

1999 yılında kurularak fiber optik ürünleri konusunda distribütörlük yapan PCOM, kısa bir süre sonra bu alanda uzmanlaşmıştır. Sonrasında pazar alanını genişleten şirket, önemli telekom şirketlerine danışmanlık yapmaya başlayarak müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Commtel System LLC

Bölge:Güney Asya
Ülke:Pakistan

Commtel 10 yılı aşkın bir süredir müşterilerine güvenilir yüksek kaliteli teknoloji ürünleri sağmalaktadır. Değişen iş ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde, şirketlerin yüksek verimlilik sağlamalarını amaçlayan ürünler ve çözümler sunmaktadır.

PAIS Group

Bölge:Orta Doğu
Ülke:Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar

PAIS 2008 yılında kurulmuş, Microsoft birleşik iletişim ve güvenlik ürünlerinde profesyonel bir şekilde uzmanlaşmış bir şirkettir. Güvenlik, ağ ve birleşik iletişim çözümleri için danışmanlık, değerlendirme ve profesyonel hizmetler sunmaktadır.

HansPM Co. Ltd.

Bölge:Asya
Ülke:Güney Kore

HansPM, Güney Kore'de güvenlik danışmanlığı hizmeti ve web uygulama hizmeti veren önemli teknoloji sağlayacılarındandır.

Hayyan Horizons Information Technology LLC

Bölge:Orta Doğu
Ülke:Ürdün, Filistin, Suudi Arabistan and Birleşik Arap Emirlikleri

Adını Jaber Bin Hayyan'dan alan Hayyan Horizons, birinci sınıf siber güvenlik hizmetleri ve çözümlerine odaklanan bir BT hizmetleri şirketidir.

MOBICON NETWORKS

Bölge:Güney Doğu Asya
Ülke:Myanmar

Mobicon Networks global telekomünikasyon pazarı için kaliteli ve profesyonel bilgiye dayalı çözümler sunar.

SYNETCOM PHILIPPINES, INC.

Bölge:Güney Doğu Asya
Ülke:Filipinler

Synetcom Philippines Inc. Filipinler'de ağ altyapısı, siber güvenlik, bulut, IoT ve bağlantı için katma değerli distribütörlerden biridir. Filipinler'deki en gelişmiş iletişim ve teknoloji çözümlerini sunan ve entegre eden Synetcom, yıllar içinde telekom operatörleri, internet servis sağlayıcıları (ISP), uydu operatörleri, devlet kurumları, finans ve bankacılık, iletişim merkezleri ve BPO'ların yanı sıra büyük işletmeler için çözümlerin geliştirilmesi, devreye alınması, entegrasyonu ve satış sonrası destek konusunda faaliyet göstermiştir.

Sybercode

Bölge:Avrupa
Ülke:Türkiye

SyberCode Bilişim Teknolojileri A.Ş. uçtan uca siber güvenlik çözümleri sağlayan, eğitim, danışmanlık ve destek içerikleri sunan bir mühendislik ve danışmanlık firmasıdır. 15+ sektör tecrübesine sahip kuruculardan oluşan SyberCode, siber güvenlik alanında birçok firmaya proje, danışmanlık ve destek sağlamıştır. Projelerini başarıyla tamamladığı müşteriler arasında birçok sektörden Türkiye’nin önde gelen firmaları bulunmaktadır. Bankacılık, enerji, üretim, otomotiv, sigorta ve mağazacılık bu sektörlerin başında gelmektedir.

Security in Focus

Bölge:Avrupa
Ülke:Hollanda

Security in Focus, kuruluşların bilgi güvenliği ve gizliliklerinin kalitesini sürekli olarak artırmasına yardımcı olur. Kron'un Hollanda'daki iş ortağı olarak Security in Focus, şirketlerin ayrıcalıklı erişim yönetimi (PAM) ihtiyaçları için erişilebilir ve son teknoloji çözümler sunar.

Angara Technologies

Bölge:BDT
Ülke:Rusya

Rusya'nın önemli sistem entegratörlerinden biri olan ANGARA, bilgi güvenliği sistemleri ve çözümlerinin (IS) tasarımı, uygulanması ve bakımı konusunda uzmanlaşmıştır.

Softline

Bölge:BDT
Ülke:Rusya

Softline, Doğu Avrupa, Amerika ve Asya'da faaliyet gösteren lider bir BT hizmet ve çözüm sağlayıcısıdır.

Versia-IT

Bölge:BDT
Ülke:Rusya

Versia, telekom piyasası için test, ölçümleme ve izleme çözümlerine odaklanan şirketler grubunun bir parçasıdır. 1998 yılında telekom test ve ölçüm ekipmanlarının distribütörü olarak başlayan şirketler grubu şimdi kendi Ar-Ge, üretim ve yazılımlarıyla büyük bir holdingtir.

Saga d.o.o.

Bölge:Avrupa
Ülke:Sırbistan

1989'da kurulan Saga, dijital dönüşüm alanında Sırbistan'ın lider şirketlerinden biridir.

AMT Group

Bölge:BDT
Ülke:Rusya

AMT Group, 1994 yılından beri Rusya'nın önemli sistem entegratörü şirketlerindendir. AMT Group, teknik değerlendirme, dünya çapında en iyi uygulamalar ve etkili birinci sınıf çözümler sunmaktadır.

Adeline

Bölge:BDT
Ülke:Kazakistan

ADELINE LLP, 2007 yılından bu yana Kazakistan bilgi güvenliği pazarında başarıyla faaliyet gösteren bir sistem entegratörüdür.

Teknoserv

Bölge:BDT
Ülke:Rusya

1992 yılında kurulan Technoserv, Rusya, BDT ve Avrupa'da faaliyet gösteren en büyük Rus sistem entegratörlerinden biridir.

Step Logic

Bölge:BDT
Ülke:Rusya, Kazakistan

STEP LOGIC, 1992 yılından bu yana yüksek kalitede yenilikçi BT çözümleri ve hizmetleri sunarak müşterilerinin işlerinin verimliliğini artırmaktadır.

Dereka

Bölge:Avrupa
Ülke:Turkiye

DEREKA, yeni nesil siber güvenlik çözümleri ile ağ yönetimi, elektronik güvenlik ve savunma çözümleri sunmaktadır. Yıllar içerisinde geliştirdiği danışmanlık yaklaşımıyla kurumların kendine özgü ihtiyaçlarına gerek butik gerekse türünün en iyisi güvenlik çözümlerini sunmakta; müşterileriyle sağlam ve entegre siber, ağ ve elektronik güvenlik programları kapsamında uzun dönemli ortaklıklar kurmaktadır. İstanbul ve Ankara’daki ofisleriyle büyük kuruluşlara, bankalara ve devlet kurumlarına hizmet vermektedir.