Ayrıcalıklı Erişim Güvenliği (PAM)

Kron PAM çözümü ile yetkisiz erişimi önleyerek altyapı kaynaklarınızı ve hassas verilerinizi koruyun. Kullanıcı faaliyetlerini izleme, raporlama ve analiz etme yetenekleri sayesinde olası güvenlik ihlallerine karşı daha hızlı ve etkili bir şekilde müdahale edin.

Broşürü İndir Demo Talebi

Güçlü yetkilendirme ve kimlik doğrulama

Sistem yöneticileri, veritabanı yöneticileri ve diğer kritik sistemlerin yöneticileri gibi ayrıcalıklı erişim haklarına sahip olan hesapları yönetin. Geleneksel yöntemlerin yanı sıra, iki faktörlü kimlik doğrulama, biyometrik kimlik doğrulama methodlarını kullanarak daha güvenli erişim sağlayın.

Güçlü yetkilendirme ve kimlik doğrulama
Kron PAM
Genel Tanıtım
Kron PAM<br>Genel Tanıtım
Kron PAM
Şifre Kasası
Kron PAM <br>Şifre Kasası
Kron PAM
Yetkili Oturum Yöneticisi
Kron PAM <br> Yetkili Oturum Yöneticisi
Sıfır güvene dayalı oturum yönetimi

Sıfır güvene dayalı oturum yönetimi

Kullanıcıların yalnızca işlerini yapmak için gerekli olan erişim haklarını (Least Privilege) almasını sağlayın ve gereksiz ayrıcalıkların verilmesinin önlenmesiyle saldırı yüzeyini azaltın. Ayrıcalıklı erişim hesaplarına sahip kullanıcıların oturum açmadan önce bir onay sürecinden (Manager Approval) geçmelerini sağlayarak erişim güvenliğinizi artırın.

Regülasyon gereksinimleri ve mevzuat uyumluluğu

KVKK, HIPAA, PCI DSS, GDPR ve SOX gibi uyumluluk zorunlulukları, kuruluşların hassas verilerini korumasını ve bunlara erişimi düzenlemesini gerektirir. Kron PAM (Privileged Access Management) çözümü ile merkezi erişim kontrolü ve aktivite kayıt özelliklerini kullanarak düzenlemelere ve denetim gereksinimlerine uyum sağlayın.

single-connect-regülasyon-ve-mevzuat-uyumluluk