Kron, Siber Güvenlik Ve Telekom Çözümlerini  GITEX Afrika’da Sergileyecek

Kron, Siber Güvenlik Ve Telekom Çözümlerini GITEX Afrika’da Sergileyecek

May 23, 2023 / Kron

Kimlik ve erişim yönetimi, veri güvenliği ve telekom çözümlerinde dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer alan Kron, ileri teknoloji yazılım çözümlerini 31 Mayıs - 2 Haziran 2023 tarihleri arasında Fas’ın Marakeş kentinde gerçekleşecek GITEX Afrika fuarında sergileyecek.

Afrika kıtasının en kapsamlı etkinliği olarak ilk kez düzenlenen fuarda Kron, Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM), Uzaktan Erişim Yönetimi gibi ileri teknoloji Kimlik ve Erişim Yönetimi çözümlerini sergileyecek. Ayrıca Kron, Veri Güvenliği çözümleri arasında yer alan Veritabanı Erişim İzleme, Veritabanı Güvenlik Duvarı ve Dinamik Veri Maskeleme yazılım ürünleriyle CG NAT Log’lama, Observability Pipeline, Servis Orkestrasyonu ve AAA çözümleri gibi Telekom ve veri yönetimi çözümlerini de tanıtacak.

Yazılım çözümlerini işletmelere ve kuruluşlara verilerini korumada, ağlarını güvende tutmada ve kullanıcı kimliklerini verimli bir şekilde yönetmede yardımcı olmak üzere tasarlayan Kron, GITEX Afrika’ya katılarak, potansiyel müşteriler ve ortaklarla bağlantı kurmayı, çözümlerini sergilemeyi ve Afrika teknoloji pazarı hakkında değerli bilgiler elde etmeyi hedefliyor.

Gerçekleşecek etkinlikle ilgili düşüncelerini paylaşan Kron CEO'su Mete Sansal, "GITEX Afrika’ya katılarak çözümlerimizi bölgedeki potansiyel müşterilere tanıtmayı amaçlıyoruz. İşletmelerin ve kuruluşların en önemli güvenlik ve veri yönetimi sorunlarını çözmelerine yardımcı olmak için tasarlanan çözümlerimizin Afrika pazarında önemli bir fark yaratabileceğine inanıyoruz. Bu çerçevede etkinlik katılımcıları, iş ortakları ve müşterilerle buluşmayı hedefliyoruz" dedi.

Üç gün boyunca gerçekleşecek etkinlikte katılımcılar Kron çözümlerine, salon 7'de bulunan 7B-60 numaralı standı ziyaret ederek ileri teknoloji çözümler hakkında daha fazla bilgi edinebilecek ve Kron temsilcileriyle buluşabilecek.

Öne Çıkanlar

Diğer Haberler