Kron ve Naizak Arasında MEA Bölgesi Distribütörlük Anlaşması İmzalandı

Kron ve Naizak Arasında MEA Bölgesi Distribütörlük Anlaşması İmzalandı

Ara 26, 2023 / Kron

Kron ve Naizak'ın, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde siber güvenlik standartlarını yükseltmeyi hedefleyen çağdaş çözüm ve hizmetleri sunmak amacıyla distribütörlük anlaşması imzalandığını büyük bir memnuniyetle duyurmak isteriz.

Bölgede faaliyet gösteren kanal iş ortaklarımız, Kimlik & Erişim Yönetimi ile Veri Güvenliği & Veri Yönetimi çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için distribütörümüzle iletişime geçebilir ve işbirliğinde bulunabilirler.

Al AbdulKarim Holding'in iştiraki olarak faaliyet gösteren Naizak, 1974 yılından bu yana var olan grup tarafından 2005 yılında teknoloji iş ortaklarına hizmet sunmak üzere kuruldu. Orta Doğu'nun önde gelen "Katma Değerli Distribütörleri" arasında yer alan Naizak, iletişim, eğitim platformları, depolama, yedekleme/arşivleme, bulut teknolojileri, fiziksel güvenlik ve siber güvenlik çözümleri konusunda kanal iş ortaklarına destek sağlamaktadır.

Zengin portföyü, katma değerli hizmet ve çözümleri ile uzman kadrosunu bir araya getiren Naizak, tedarikçilerle kanal iş ortakları arasında güçlü, uzun vadeli ve faydaya yönelik ilişkiler kurmayı hedeflemektedir.

Diğer Haberler