Single Connect™

Dünyanın önde gelen Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi platformu Single Connect ile içeriden gelen tehditlere karşı esnek, merkezi olarak yönetilen ve katmanlı bir savunma güvenliği mimarisi oluşturun.

Datasheet'i İndir Demo Talep Et

Bağlantılarınızı ve
Erişimlerinizi Koruyun

Dünyanın önde gelen Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi çözümleri arasında yer alarak hızlı kurulum imkânı ve gelişmiş modülleriyle çok katmanlı erişim güvenliği olanağı sunan Single Connect™ ürün ailesi, büyük ölçekli şirketlere ve Telekomünikasyon alanındaki kurumlara küresel ölçekte operasyonel BT güvenliği ve verimliliği sağlar.

Bağlantılarınızı ve Erişimlerinizi Koruyun
Bütünleşik Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi

Bütünleşik
Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi

Single Connect™, BT ve ağ yöneticilerinin erişimleri verimli bir şekilde güvence altına almalarını, yapılandırmaları kontrol etmelerini ve birer siber tehdide dönüşebilecek ayrıcalıklı hesaplar üzerinden gerçekleşen veri merkezi veya ağ altyapısındaki tüm etkinlikleri kesintisiz bir şekilde kaydetmelerini sağlar.

Regülasyon ve Mevzuat Uyumu

Single Connect™ finans, enerji, sağlık ve telekomünikasyon gibi yüksek düzeyde düzenlemelere tabi sektörlerdeki şirketlerin, ISO 27001, ISO 31000: 2009, KVKK, PCI DSS, EPDK, SOX, HIPAA, GDPR gibi regülasyonlara tam uyum sağlamasına olanak tanır ve gelişmiş yeteneklere sahip ayrıcalıklı erişim yönetimi modülleriyle log kayıtları tutarak, denetim izleri sağlar.

single-connect-regülasyon-ve-mevzuat-uyumluluk
Cloud pam

Daha Güçlü, Daha Kolay ve Daha Güvenli

Single Connect, bulut tabanlı ve yazılım tanımlı ağlardaki erişim ve veri ihlallerini tespit ederek gelecekte yaşanabilecek ihlallerin önüne geçer. Ayrıcalıklı hesap kimlik bilgilerini denetleyerek, yetkili erişim aktivitelerini delege eden Single Connect, iç ve dış tehditlerin yaratabileceği kötü niyetli hareketleri önler.

Şekerbank Veri ve Erişim Güvenliğini Nasıl Sağlıyor?

Şekerbank Veri ve Erişim Güvenliğini Nasıl Sağlıyor?

Üretimi ve üreticiyi destekleme misyonuyla Türkiye’nin köklü geçmişe sahip öncü bankalarından olan Şekerbank, siber güvenlik çalışmaları kapsamında veri ve erişim güvenliği çözümlerinde Kron’un Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi ürünü olan Single Connect’i tercih ediyor.

Müşteri Hikayesini İzleyin