CK Enerji ve İştirakleri Kron Single Connect’i Tercih Etti

CK Enerji ve İştirakleri Kron Single Connect’i Tercih Etti

Haz 15, 2020 / Kron

Farklı sektörlerden pek çok şirkete hizmet veren Kron’un yetkili hesap erişim güvenliği platformu Single Connect, Cengiz ve Koloğlu Holding’in elektrik dağıtım ve görevli tedarik şirketlerinin de tercihi oldu. Single Connect platformu; şirketlerin verilerini korumaya yardımcı olurken güvenlik katmanlarını da artırmalarını sağlıyor.

Dijital dönüşümün çok daha hız kazandığı ve pek çok ekosistemin çevrimiçi olduğu günümüz dünyasında siber güvenlik ihtiyaçları da şirketler için her zamankinden daha önemli bir rol oynuyor. Yüksek teknoloji altyapısı ile ayrıcalıklı hesapların erişim güvenliği ve yönetimi (PAM) çözümlerinde Türkiye’nin tek yerli üreticisi olan Kron, şirketlerin siber tehditlerden korunabilmeleri için geliştirdiği Single Connect platformuyla iç ve dış kaynaklı saldırılardan veya ihmallerden kaynaklanan zafiyetleri ortadan kaldırıyor, şirketleri verilerini korumaya yardımcı olurken, güvenlik katmanlarını artırmalarına sağlıyor.

Bu doğrultuda yetkili hesap erişim güvenliği alanında Türkiye’nin lider teknoloji şirketi Kron, Cengiz ve Koloğlu Holding’in elektrik dağıtım alanında hizmet veren şirketleri ile erişim güvenliği alanında bir iş birlikteliği ve çözüm geliştirdiğini duyurdu. Yapılan iş birlikteliği kapsamında Kron Single Connect ürün ailesine dayalı çözümler; Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ), Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) elektrik dağıtım şirketlerinin ve CK Enerji Akdeniz Elektrik, CK Enerji Boğaziçi Elektrik ve CK Enerji Çamlıbel elektrik görevli tedarik şirketlerinin altyapılarında devreye alındı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Kron Genel Müdürü Mete Sansal, şunları kaydetti: “Şirketlerin kısa süre içerisinde çok sayıda personeli ile uzaktan çalışma modeline geçmeleri yeni güvenlik ihtiyaçlarını doğurdu, Single Connect ürün ailemizin gücü ve devreye alma hızımız sayesinde şirketlerin bu dönemde oluşan ve hızlıca giderilmesi gereken ihtiyaçlarına karşılık verebilmekten çok memnunuz. Enerji gibi kritik sektörlerin güvenlik alanındaki yatırımları, ülkemiz ve toplumumuzun özellikle bu zorlu dönemde enerjiye kesintisiz erişimini güvence altına alıyor. Cengiz ve Koloğlu Holding’in elektrik dağıtım ve görevli tedarik alanında hizmet veren ve sektöre öncülük eden şirketleri BEDAŞ, AEDAŞ, ÇEDAŞ ve CK Enerji Boğaziçi, CK Enerji Akdeniz, CK Enerji Çamlıbel ile iş birliği halinde olarak Türkiye’nin kesintisiz enerjisinin bir parçası olmaktan gururluyuz.”

Diğer Haberler