Haberler

Kron'dan Kullanıcılara Veri Paylaşımı Uyarısı

Kron'dan Kullanıcılara 'Veri Paylaşımı' Uyarısı

Türkiye’nin lider Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) yazılım üreticisi olarak global arenada faaliyet gösteren Kron, son günlerde yeni WhatsApp sözleşmesiyle gündeme oturan veri paylaşımı konusunda uyarılarda bulundu.

Oca 22, 2021 Devamını Oku→
Kron Asya Pazarına Teknoloji İhraç Etmeye Devam Ediyor

Kron Asya Pazarına Teknoloji İhraç Etmeye Devam Ediyor

Türkiye’nin lider Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) yazılım üreticisi olarak global arenada faaliyet gösteren Kron, Pakistan’ın en büyük mobil (4G) operatörü olan Jazz ile anlaştı. Anlaşma kapsamında Kron’un Single Connect ürününü tercih eden Jazz, kritik verilerinin güvenliğini daha etkin ve verimli bir şekilde yönetebilecek.

Kas 17, 2020 Devamını Oku→
Siber Saldırılar Son Dönemde Enerji ve Finans Sektörlerini Hedef Alıyor

Siber Saldırılar Son Dönemde Enerji ve Finans Sektörlerini Hedef Alıyor

Türkiye’nin lider Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) yazılım üreticisi olarak global arenada faaliyet gösteren Kron, son günlerde özellikle sağlık ve enerji sektörlerinde artan siber saldırılara dikkat çekti.

Eki 27, 2020 Devamını Oku→
EPİAŞ’ın Erişim Güvenliğindeki Tercihi Kron Oldu

EPİAŞ’ın Erişim Güvenliğindeki Tercihi Kron Oldu

Dünyanın sayılı yetkili hesap ve erişim güvenliği şirketlerinden Kron, Enerji Piyasaları İşletme Anonim Şirketi (EPİAŞ) ile anlaştı. Anlaşma kapsamında Kron’un Single Connect platformu EPİAŞ tarafından kullanılmaya başlandı.

Eyl 30, 2020 Devamını Oku→
Kron, Siber Güvenlik Alanında Gartner Magic Quadrant Raporunda Yer Alan İlk Türk Şirket Oldu

Kron, Gartner Magic Quadrant for PAM Raporunda Yer Alan İlk Türk Şirketi Oldu

Türkiye’nin lider Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) yazılım üreticisi olarak global arenada faaliyet gösteren Kron, Gartner Magic Quadrant raporlarında siber güvenlik alanında yer alan ilk ve tek Türk şirketi oldu.

Ağu 06, 2020 Devamını Oku→